Call Now Button

Projekt i montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła

Projektujemy i montujemy rekuperację dla domów w fazie projektu, już istniejących oraz dla mieszkań. Oferujemy 5 lat gwarancji i ciągły dostęp do szybkiego serwisu.

rekuperacja

Świeże Powietrze w Twoim Domu Każdego Dnia

Rekuperacja to przede wszystkim świeże i czyste powietrze dla Twojego domu i Twojej rodziny. Systemy mechanicznej wentylacji pomieszczeń wysokiej jakości, zapewniają optymalne działanie i wydajność na lata.

Najlepszy sposób wentylacji

Rekuperator posiada filtry które odpowiedzialne są za zatrzymywanie zanieczyszczeń występujących w powietrzu. Dzięki temu w Twoim domu zawsze masz czyste powietrze bez smogu, grzybów i alergenów unoszących się w powietrzu.

Możliwość odzyskania ciepła

Sercem urządzenia jest rekuperator, który odzyskuje ciepło z powietrza, przekazując je dla świeżego powietrza wprowadzanego do domu z zewnątrz. To rozwiązanie minimalizuje ubytki termiczne zwłaszcza zimą.

Równa temperatura w domu

Rekuperacja pozwala na dostosowanie temperatur w pomieszczeniach. Wentylacja jaką jest rekuperacja rozprowadzi ciepło lub chłód równomiernie po każdym z pomieszczeń zapewniając komfort termiczny w Twoim domu lub mieszkaniu.

Poproś o darmową konsultację

Rekuperacja od Elektro Control

Oferujemy najnowocześniejsze rekuperatory wraz z kompletnym osprzętem. System wentylacji jakim jest Rekuperacja pozwala na odpowiednie zaopatrzenie Twojego domu w czyste przefiltrowane powietrze, bez smogu, grzybów i alergenów. Jest to także system wentylacji z odzyskiem ciepła.

  • Najlepszej jakości rekuperatory
  • Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
  • System zapewniający cichą i niezawodną pracę
  • Rekuperacje dla budynków nowych i poddawanych renowacji
  • Wymiennik ciepła nowej generacji
  • Zdalne sterowanie z poziomu aplikacji mobilnej
Zapytaj o ofertę

Szybki Montaż

Dzięki własnym ekipom montażowym oferujemy szybki montaż rekuperacji.

Gwarancja

Montowane przez nas systemy wentylacji mechanicznej mają wieloletnią gwarancję.

Wysoka jakość

Rekuperacje stworzone są z myślą o wysokich standardach jakości i bezpieczeństwa.

Serwis 24/7

W ramach zakupu i montaży naszych jednostek Rekuperacyjnych Klient otrzymuje Serwis 24/7.

Zapytaj o ofertę

Rekuperacja z Odzyskiem Ciepła

Odpowiednia wentylacja zapewni ci świeże powietrze w pomieszczeniach Twojego domu lub mieszkania. Jedną z najważniejszych funkcji rekuperatora jest zdolność odzysku ciepła podczas wymiany powietrza wewnętrznego na świeże przefiltrowane powietrze z zewnątrz. Firma Elektro Control przygotuje indywidualny projekt wentylacji dla Twojego domu, lub mieszkania.

Pompy Ciepła do budynków mieszkalnych

Rekuperacja w nowym domu

Projektujemy systemy wentylacji na podstawie projektu domu, który chcesz wybudować. Projekt wykonany jeszcze przed budową Twojego domu pozwoli znacząco obniżyć koszty związane z montażem rekuperacji.

Pompy Ciepła do obiektów użytkowych

Rekuperacja w modernizowanym domu

Wykonamy dla Ciebie projekt architektoniczny i budowlany, który pozwoli Ci na uniknięcie trudności budowlano-konstrukcyjnych. Odpowiednio wykonany projekt to gwarancja poprawnego działania systemu wentylacji.

Przemysłowe Pompy Ciepła

Rekuperacja w mieszkaniu

Projektujemy systemy wentylacji także dla mieszkań o znacznie mniejszym metrażu niż domy jednorodzinne. Powierzchnia Twojego mieszkania to nie jest przeszkoda i nie wyklucza możliwości montażu sprawnie działającej rekuperacji.

Profesjonalny projekt i montaż Rekuperacji

Odpowiednia wentylacja zapewni ci świeże powietrze w pomieszczeniach Twojego domu lub mieszkania.
Zadzwoń lub napisz i poznaj naszą szczegółową ofertę rekuperacji.

Zobacz nasze Opinie

Naszą działalność opieramy wyłącznie na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Całą odpowiedzialność bierzemy na siebie. Dzięki temu możemy gwarantować usługę o najwyższej jakości, co potwierdzają nasze opinie.

Anita C
Anita C
2021-06-17
Firma godna polecenia, bardzo rzeczowa wycena i profesjonalne doradztwo to w dzisiejszych czasach rzadko spotykane, bardzo dobry kontakt. Montaż w jeden dzień i to sporo przed wyznaczonym terminem , instalacja założona fachowo, ekipa montująca znająca się na rzeczy i wyjaśniająca wszystkie niuanse. Instalacja już działa i nabija, uzyski bardzo wysokie, ale wiadomo komu to zawdzięczać Firma Electro Control numer 1. Serdecznie polecam tego instalatora, na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Krzysztof Aniołek
Krzysztof Aniołek
2021-06-14
Profesjonalna pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności .Mimo dużej odległości od siedziby Firmy ( montaż w woj . śląskim ) solidność co do terminu wykonania. Fachowe i rzetelne wykonanie instalacji. Pracujemy nad realizacją następnego zlecenia. Polecam. Krzysztof Aniołek
gviastka
gviastka
2021-06-13
Kompetentna i rzetelna obsługa.
Sylwia Olencka
Sylwia Olencka
2020-09-30
Firma sprawdzona przez wielu moich znajomych. Oferuje fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Montaż wykonany w bardzo szybkim czasie. Pomoc w uzyskaniu dotacji "Mój Prąd". Szczerze polecam!
Maciej Witkowski
Maciej Witkowski
2020-09-28
Mega fachowa obsługa, instalacja trwała 1 dzień a cena była niższa od konkurencji. Szukałem firmy z okolic Mławy, jestem bardzo zadowolony i polecam firmę pana Pawła Grąckiego

Darmowa Wycena i Konsultacja

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zamontujemy Twoją pompę ciepła. Konsultacja jest całkowicie darmowa. Zapraszamy do kontaktu.

Call Now Button