Najniższe ceny fotowoltaiki i szybki montaż

Fotowoltaika na raty 0%

w 3 dni od podpisania umowy

Montaż instalacji fotowoltaicznej pozwoli Ci na obniżenie rachunków za prąd nawet o 90%. Skorzystaj z dofinansowania na fotowoltaikę lub rat 0% i obniż koszt swojej inwestycji już dzisiaj.

fotowoltaika

Korzyści z Fotowoltaiki dla Domu

Fotowoltaika dzięki licznym możliwościom dofinansowania staję się niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 90%.

Niezależność energetyczna, fotowoltaika zapewnia bezpieczeństwo Twojej rodzinie.

Szybki zwrot z inwestycji, inwestując w panele fotowoltaiczne obniżasz swoje rachunki za prąd.

Możliwość dofinansowania, istnieje wiele programów, które pomogą Ci w sfinansowaniu Twojej inwestycji.

Zdalne sterowanie, nasza fotowoltaika pozwala na wygodne sterowanie poprzez aplikację.

Postaw na doświadczonego wykonawcę z Twojego regionu

Oferujemy kompleksową usługę montażu, serwisu i doradztwa w zakresie dofinansowań i montażu instalacji fotowolaticznej. Zapraszamy do współpracy z firmą Elektro Control.

Elektro Control viessmann

Jesteśmy certyfikowanymi montażystami Fotowoltaiki w Polsce

Naszą działalność opieramy na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Dzięki czemu możemy gwarantować usługę o najwyższej jakości.

  • Kompleksowa obsługa

    Wybierając Elektro Control wybierasz firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w montażu nie tylko fotowolatiki, ale i magazynów energii oraz pomp ciepła.

  • Montaż paneli do 3 dni

    Dysponujemy magazynem z panelami oraz własnymi ekipami montażowymi. Oferujemy naszym klientom instalację fotowolataiki w ciągu 1-3 dni od podpisania umowy.

  • Oferujemy serwis 24/7

    Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy całodobowy serwis naszych instalacji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika dopasowana do Twoich potrzeb

Wieloletnie doświadczenie na rynku instalacji fotowoltaicznych, umożliwia Nam kompleksowe podejście do każdego klienta zapewniając mu pełną obsługę przed, w trakcie oraz po wykonaniu instalacji.

Pompy Ciepła do budynków mieszkalnych

Magazyn Energii

Wykorzystaj energię ze swojej fotowoltaiki i jeszcze bardziej obniż rachunki za energię elektryczną.

Skontaktuj się z nami
Fotowoltaika z Magazynem Energii

Fotowoltaika z Magazynem Energii

Zainwestuj w fotowolatikę z magazynem enrgii i uniezależnij się od przerw w dostawie prądu.

Skontaktuj się z nami
Przemysłowe Pompy Ciepła

Fotowoltaika z Pompą Ciepła

Zwiększ samowystarczalność Twojego domu przez montaż paneli fotowoltaicznych z pompą ciepła.

Skontaktuj się z nami
>

Poznaj wszystkie koszty fotowoltaiki.

Projekt instalacji, montaż, a później serwis wszystkich oferowanych przez nas paneli fotowoltaicznych,
to skład naszej kompleksowej usługi.

Dofinansowanie na Fotowoltaikę

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego Twojej inwestycji i pomogą Ci w pozyskaniu dofinansowania oraz w dopłenieniu wszystkich z tym związanych formalności.

Czyste powietrze

W ramach programu Czyste Powietrze osoby zainteresowane zakupem i montażem fotowoltaiki mogą skorzystać z dofinansowania. Kwota pieniędzy o jaką można się starać wynosi od 25 000 do 69 000 zł.

Agroenergia

Dofinansowanie dla rolników do 20% kosztów kwalifikowanych do instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła.

Zwrot kredytu

Jest to jeden z wariantów otrzymania dotacji na częściową spłatę kapitału kredytu jaki zaciągasz na cele zgodne z programem „Czyste Powietrze”.

Ulga termoizolacyjna

Dzięki uldze termoizolacyjnej możesz odliczyć aż do 53 000 zł. Co ważne ulgę w podatku można łączyć z inwestycjami dotowanymi np. z programu Czyste Powietrze.

Mój prąd 4.0

W zależności od tego na jakie rozwiązanie wnioskujesz o dofinansowanie oraz na to w jakiej formie obecnie się rozliczasz możesz liczyć na dofinansowanie o maksymalnej wartości czyli 20 500 zł (w tym 12500 zł na magazyn energii).

Energia Plus 2022

Od 01 kwietnia do 16 grudnia 2022 roku firmy mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu Energia Plus. Wsparcie jest udzielane w formie pożyczki dla firm i przedsiębiorców na korzystnych zasadach.

Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie do Fotowoltaiki!

Zadzwoń do nas i odpwiedz na kilka pytań naszego eksperta. Doradca przekaże Ci wszystkie potrzebne informacje i odpowie w jaki sposób pozyskać dofinansowanie na fotowoltaikę.

Zobacz nasze Realizacje

Działamy na terenie całej Polski codziennie montując fotowoltaikę w domkach jednorodzinnych, obiektach firmowych i budynkach użytkowych.

fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Gołuszyn

fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna w Warszawie

alpha innotec

Instalacja fotowoltaiczna Różnowie

alpha innotec

Instalacja fotowoltaiczna w Sierpcu

Zobacz nasze Opinie

Naszą działalność opieramy wyłącznie na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Całą odpowiedzialność bierzemy na siebie. Dzięki temu możemy gwarantować usługę o najwyższej jakości, co potwierdzają nasze opinie.

Anita C
Anita C
2021-06-17
Firma godna polecenia, bardzo rzeczowa wycena i profesjonalne doradztwo to w dzisiejszych czasach rzadko spotykane, bardzo dobry kontakt. Montaż w jeden dzień i to sporo przed wyznaczonym terminem , instalacja założona fachowo, ekipa montująca znająca się na rzeczy i wyjaśniająca wszystkie niuanse. Instalacja już działa i nabija, uzyski bardzo wysokie, ale wiadomo komu to zawdzięczać Firma Electro Control numer 1. Serdecznie polecam tego instalatora, na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Krzysztof Aniołek
Krzysztof Aniołek
2021-06-14
Profesjonalna pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności .Mimo dużej odległości od siedziby Firmy ( montaż w woj . śląskim ) solidność co do terminu wykonania. Fachowe i rzetelne wykonanie instalacji. Pracujemy nad realizacją następnego zlecenia. Polecam. Krzysztof Aniołek
gviastka
gviastka
2021-06-13
Kompetentna i rzetelna obsługa.
Sylwia Olencka
Sylwia Olencka
2020-09-30
Firma sprawdzona przez wielu moich znajomych. Oferuje fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Montaż wykonany w bardzo szybkim czasie. Pomoc w uzyskaniu dotacji "Mój Prąd". Szczerze polecam!
Maciej Witkowski
Maciej Witkowski
2020-09-28
Mega fachowa obsługa, instalacja trwała 1 dzień a cena była niższa od konkurencji. Szukałem firmy z okolic Mławy, jestem bardzo zadowolony i polecam firmę pana Pawła Grąckiego

Darmowa Wycena i Konsultacja

Doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące fotowoltaiki. Napisz lub zadzwoń. Konsultacja jest całkowicie darmowa. Zapraszamy do kontaktu.