Gromadź własną energię i korzystaj z niej jak chcesz!

Kup Magazyn Energii z montażem od Elektro Control

Niezależność energetyczna jest w zasięgu twoich możliwości. Postaw na Elektro Control i zdecyduj się na magazyn energii dopasowany do zapotrzebowania na prąd Twojego domostwa.

fotowoltaika

Magazyn Energii
Główne Zalety

Współpraca z Fotwoltaiką
zamiast sprzedać nadwyżkę wyprodukowanej energii, możesz zacząć gromadzić ja w magazynie energii i wykrzystywać jak chcesz.

Bezpieczeństwo
Magazyny które montujemy posiadają zabezpieczenia przeciw zwarciami. Nasze urządze nachronią przed nagłą przerwą w dostawie energii z sieci.

Niezależność energetyczna
Magazyn energii to bezpieczeństwo od przerw dostaw energii. Zmagazynowany prąd możesz wykorzystać, gdy zajdzie taka potrzeba.

Elektromobilność
Dzięki magazynowi energii w każdej chwili będziesz mógł skorzystać z energii do naładowania swojego elektrycznego samochodu.

Długa żywotność
Decdyując się na magazyn energii od Elektro Control otrzymujesz sprwadzone urządzenie, które będzie pracować nawet 15 lat.

Postaw na doświadczonego wykonawcę z Twojego regionu

Oferujemy kompleksową usługę montażu, serwisu i doradztwa w zakresie doboru i montażu magazynów energii. Zapraszamy do współpracy z firmą Elektro Control.

Elektro Control viessmann

Jesteśmy certyfikowanymi montażystami Magazynów Energii w Polsce

Naszą działalność opieramy na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Dzięki czemu możemy gwarantować usługę o najwyższej jakości.

  • Kompleksowa obsługa

    Wybierając Elektro Control wybierasz firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w montażu nie tylko fotowolatiki, ale i magazynów energii oraz pomp ciepła.

  • Szybki Montaż

    Dysponujemy własnym magazynem oraz ekipami montażowymi. Oferujemy naszym klientom instalację szybki i sprawny montaż magazynów energii.

  • Oferujemy serwis 24/7

    Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy całodobowy serwis naszych instalacji oraz szkolenia z ich obsługi.

Magazyn Energii dopasowany do Twoich potrzeb

Wieloletnie doświadczenie na rynku instalacji fotowoltaicznych, umożliwia Nam kompleksowe podejście do każdego klienta zapewniając mu pełną obsługę przed, w trakcie oraz po wykonaniu instalacji.

Pompy Ciepła do budynków mieszkalnych

Fotowoltlaika

Wykorzystaj energię ze słońca i obniż rachunki za energię elektryczną.

Dowiedz się wiecej
Fotowoltaika z Magazynem Energii

Fotowoltaika z Magazynem Energii

Zainwestuj w fotowolatikę z magazynem enrgii i uniezależnij się od przerw w dostawie prądu.

Dowiedz się wiecej
 Pompy Ciepła

Fotowoltaika z Pompą Ciepła

Zwiększ samowystarczalność Twojego domu przez montaż paneli fotowoltaicznych z pompą ciepła.

Dowiedz się wiecej
>

Poznaj wszystkie koszty związane z zakupem Magazynu Energii.

Dobór odpowiedniego urządzenia do gromadzenia energii oraz montaż, a później serwis wszystkich oferowanych przez nas instalacji,
to skład naszej kompleksowej usługi.

Zobacz nasze Opinie

Naszą działalność opieramy wyłącznie na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Całą odpowiedzialność bierzemy na siebie. Dzięki temu możemy gwarantować usługę o najwyższej jakości, co potwierdzają nasze opinie.

Anita C
Anita C
2021-06-17
Firma godna polecenia, bardzo rzeczowa wycena i profesjonalne doradztwo to w dzisiejszych czasach rzadko spotykane, bardzo dobry kontakt. Montaż w jeden dzień i to sporo przed wyznaczonym terminem , instalacja założona fachowo, ekipa montująca znająca się na rzeczy i wyjaśniająca wszystkie niuanse. Instalacja już działa i nabija, uzyski bardzo wysokie, ale wiadomo komu to zawdzięczać Firma Electro Control numer 1. Serdecznie polecam tego instalatora, na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Krzysztof Aniołek
Krzysztof Aniołek
2021-06-14
Profesjonalna pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności .Mimo dużej odległości od siedziby Firmy ( montaż w woj . śląskim ) solidność co do terminu wykonania. Fachowe i rzetelne wykonanie instalacji. Pracujemy nad realizacją następnego zlecenia. Polecam. Krzysztof Aniołek
gviastka
gviastka
2021-06-13
Kompetentna i rzetelna obsługa.
Sylwia Olencka
Sylwia Olencka
2020-09-30
Firma sprawdzona przez wielu moich znajomych. Oferuje fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Montaż wykonany w bardzo szybkim czasie. Pomoc w uzyskaniu dotacji "Mój Prąd". Szczerze polecam!
Maciej Witkowski
Maciej Witkowski
2020-09-28
Mega fachowa obsługa, instalacja trwała 1 dzień a cena była niższa od konkurencji. Szukałem firmy z okolic Mławy, jestem bardzo zadowolony i polecam firmę pana Pawła Grąckiego

Darmowa Wycena i Konsultacja

Doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące fotowoltaiki. Napisz lub zadzwoń. Konsultacja jest całkowicie darmowa. Zapraszamy do kontaktu.

Call Now Button