Pompa ciepła w Twoim domu

Nowoczesne i ekologiczne systemy centralnego ogrzewania

pompa ciepła Elektro Control

Powietrzna pompa ciepła

Powietrzna pompa ciepła to najlepsza opcja w Polsce do ogrzania domu! Dodatkowo bardzo ekonomiczna, ponieważ do swojego działania potrzebuje w dużym stopniu tylko powietrza zewnętrznego. W Polsce mamy sprzyjające warunki dla tego typu źródła ciepła. Powietrzna pompa ciepła działa nawet przy -28 °C.

oferta najdłuższej gwarancji

komfort i wygoda

możliwość dofinansowania

korzyści ekonomiczne

Przykładowy cennik

Pompa ciepła wraz z osprzętem i montażem

7
kW
od 30 000 zł
9
kW
od 35 000 zł
12
kW
od 40 000 zł
Ceny instalacji mogą ulec zmianie w zależności od bilansu energetycznego budynku.

Wybrane realizacje

Pompy ciepła wraz z montażem

Montaż pompy ciepła w miejscowości Cegielnia Lewicka

Pompa ciepła Viessmann o mocy 6 kW

Montaż pompy ciepła w miejscowości Glinki

Pompa ciepła Viessmann o mocy 8 kW

Instalacja systemu pompy ciepła

Zasobnik ciepłej wody + zbiornik buforowy

Budujemy zaufanie

Opinie naszych klientów

Firma Elektro Control od samego początku pokazała swoją przewagę nad konkurencją. Przede wszystkim super kontakt z profesjonalnym doradcą klienta, który odpowiedział na każde nawet proste pytanie, które dla laika może być bardzo ważne. Kolejny plus to sam montaż, który był bardzo dokładny, szybki i dodatkowo na duży plus po stronie firmy jest porządek, jaki został po zakończeniu ich pracy. Polecam, dla mnie firma godna zaufania. Tak dalej!!!

Otocznia Nowa

4,8 kWp

Wykonawca wykonał mikro instalację fotowoltaiczną o mocy 5,76 kWp, postarał się o dobry dobór materiałów panele REC 320 Wp i falownik fronius 503M, pod marudnego klienta, pomimo trudności z dostępem do paneli wykonawcy udało się jednak dla mnie jakoś je zdobyć. Praca wykonana w terminie umówionym, choć chciałbym szybciej 😄 Duży plus za cenę. Na montażu ojciec właściciela dba o jakość pracy i klienta. Nie naciągają na kasę, około 10 % taniej niż konkurencja, dobry kontakt z panem Krzysztofem odpowiedzialnym za ofertowanie.

Dąbrówka

5,76 kWp

Świetna, rzetelna firma. Zainstalowali mi instalację 9.8 kW. Użytkuję ją od 1.5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Panele full black wyglądają obłędnie na dachu a falownik z aplikacją na telefon dają podgląd na produkcję. Montaż zajął 2 dni a ekipa była bardzo sprawna i profesjonalna. Polecam!

Rusiec

9,8 kWp

Pełen profesjonalizm od chwili oględzin miejsca montażu, poprzez projekt aż po sam montaż i uruchomienie. Zarówno Pan Paweł jak i ekipa montażystów wiedzą co robią i jak robią. Wszystko odbyło się zgodnie z terminem i umową. Sobie i innym życzę takiej współpracy. Na pewno będę polecał.

Sierpc

4,3 kWp

Ze względu na mój stan zdrowia oraz wiek zdecydowałem się zainwestować w pompę ciepła. Nie muszę martwić się o opał oraz o obsługę kotła. Firma Elektro Control to firma, którą z czystym sumieniem polecam. Nie musiałem załatwiać żadnych formalności. Montaż pompy ciepła wykonany sprawnie i w miłej atmosferze.

Pan Zbigniew

Fotowoltaika + pompa ciepła

W duecie z pompą ciepła, instalacja fotowoltaiczna gwarantuje największe oszczędności

Serwis pomp ciepła

Kompleksowe usługi

Jako jedyni w Mławie prowadzimy serwis pomp ciepła. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia. Współpracujemy z firmami zajmującymi czołową pozycję w branży ogrzewania i chłodzenia takimi jak Panasonic, LG, Viessmann.

Dofinansowanie

Fundusze na Twoją inwestycję

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego Twojej inwestycji i pomogą Ci w pozyskaniu dofinansowania.

Szeroka oferta

Firmy, których urządzenia wykorzystujemy

Pompa ciepła w Twoim domu

Wypełnij formularz. Odezwiemy się i razem omówimy szczegóły dotyczące pompy ciepła.

Liczba osób , które dziś wysłały zapytanie, to: 8
Call Now Button