Efektywne i energooszczędne chłodzenie całego domu

Wydajna klimatyzacja

Jesteśmy certyfikowanymi montażystami oraz serwisantami klimatyzacji.
Montujemy klimatyzację najwyżej jakości marek tj. Gree, Kaisai, LG i Panasonic.

Nowoczesna i Efektywna Klimatyzacja

Oferujemy esetyczne klimatyzatory sufitowe i kasetonowe, jak i autorskie rozwiązania w postaci instalacji przysufitowych czy przypodłogowych przypominających grzejniki.

Klimatyzatory Split

Są to urządzenia składające się z dwóch modułów: zewnętrznego i wewnętrznego. Jest to bardzo wydajny rodzaj klimatyzacji, który służy do ochładzania bądź ogrzewania wybranego wnętrza.

Klimatyzatory typu Multi-Split

Pozwalają na schładzanie i ogrzewanie kilku oddzielnych pomieszczeń, z użyciem jednej jednostki zewnętrznej. Każdy klimatyzator jest niezależny i może być sterowany indywidualnie.

System VRF i VRV

Umożliwiają zbudowanie jednej instalacji chłodniczej, która może schładzać lub ogrzewać praktycznie cały obiekt. Jest to zatem kompleksowe rozwiązanie do sterowania "klimatem" w budynkach.

Montaż i Serwis Klimatyzacji

Nasi eksperci chętnie doradzą Ci, jaką klimatyzację wybrać do Twojego pomieczenia, aby aby nie przepłacić i uzyskać optymalny zakres temperatury oraz komfort termiczny.

Szybki montaż dzięki własnym ekipom

Wieloletnie doświadczenie w branży

Opieka pogwarancyjna

Dobór Klimatyzacji

Odpowiedni dobór klimatyzatora do mieszkania, czy większych powierzchni to podstawa efektywnie działającej klimatyzacji. Jednostka o zbyt małej mocy nie schłodzi wystarczająco pomieszczenia. Eksperci z Elektro Control powiedzą Ci jak dobrać odpowiednią klimatyzację do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami.

klimatyzacja do domu

Klimatyzacja
do domów

Klimatyzacja w domach musi utrzymywać komfortową temperaturę w wielu pokojach, dlatego warto porozmawiać najpierw z ekspertem firmy Elektro Control i dowiedzieć się jak dobrać klimatyzację do Swoich potrzeb.

klimatyzacja do mieszkania

Klimatyzacja
do mieszkań

Klimatyzacja w mieszkaniu to tani i prosty sposób na rozwiązanie problemu z upalnymi dniami. Dzięki dobrze dobrancej klimatyzacji sprawnie schłodzisz swoje pomieszczenia. Skontaktuj się z nami i umów bezpłatny audyt.

klimatyzacja do duzych i malych pomieszczen

Klimatyzacja wielkopowierzchniowa

Uzyskanie komfortowej temperatury popzez instalację klimatyzacji jest inne dla niewielkich pokoi, a inne w przypadku wielkopowierzchniowa pomieszczeń. Skontaktuj się z nami, umów bezpłatne spotkanie i wybierz optymalne rozwiązanie.

Poznaj naszą ofertę klimatyzatorów

Projekt, montaż oraz szkolenie, a później serwis naszych klimatyztorów, to fundament naszej kompleksowej usługi.
Zadzwoń lub napisz i poznaj naszą szczegółową ofertę klimatyzatorów.

Zobacz nasze Opinie

Naszą działalność opieramy wyłącznie na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Całą odpowiedzialność bierzemy na siebie. Dzięki temu możemy gwarantować usługę o najwyższej jakości, co potwierdzają nasze opinie.

Anita C
Anita C
2021-06-17
Firma godna polecenia, bardzo rzeczowa wycena i profesjonalne doradztwo to w dzisiejszych czasach rzadko spotykane, bardzo dobry kontakt. Montaż w jeden dzień i to sporo przed wyznaczonym terminem , instalacja założona fachowo, ekipa montująca znająca się na rzeczy i wyjaśniająca wszystkie niuanse. Instalacja już działa i nabija, uzyski bardzo wysokie, ale wiadomo komu to zawdzięczać Firma Electro Control numer 1. Serdecznie polecam tego instalatora, na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Krzysztof Aniołek
Krzysztof Aniołek
2021-06-14
Profesjonalna pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności .Mimo dużej odległości od siedziby Firmy ( montaż w woj . śląskim ) solidność co do terminu wykonania. Fachowe i rzetelne wykonanie instalacji. Pracujemy nad realizacją następnego zlecenia. Polecam. Krzysztof Aniołek
gviastka
gviastka
2021-06-13
Kompetentna i rzetelna obsługa.
Sylwia Olencka
Sylwia Olencka
2020-09-30
Firma sprawdzona przez wielu moich znajomych. Oferuje fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Montaż wykonany w bardzo szybkim czasie. Pomoc w uzyskaniu dotacji "Mój Prąd". Szczerze polecam!
Maciej Witkowski
Maciej Witkowski
2020-09-28
Mega fachowa obsługa, instalacja trwała 1 dzień a cena była niższa od konkurencji. Szukałem firmy z okolic Mławy, jestem bardzo zadowolony i polecam firmę pana Pawła Grąckiego

Darmowa Wycena i Konsultacja

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zamontujemy Twoją pompę ciepła. Konsultacja jest całkowicie darmowa. Zapraszamy do kontaktu.

Call Now Button