Dofinasowania do Fotowoltaiki

Znajdziemy dla Ciebie najbardziej korzystne dofinansowanie
i pomożemy we wszelkich formalnościach oraz w wypełnieniu całej papierlogii.

elektro control pompa ciepla dofinansowanie

Możliwości dofinansowania
do Fotowoltaiki

Dla osób fizycznach

Dotacje skierowane są do osób fizycznych oraz ubogich energetycznie zamieszkałych w gminach objętych uchwałą antysmogową.

Dla rolników

Każdy rolnik oprócz skorzystania z programu Agroenergia może uzyskać ulgę w podatku rolnym na zakup i montaż fotowoltaiki.

Dla firm

Każdy właściciel firmy, czy może otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki w formie dotacji lub korzystnej pożyczki.

01

Ulga
termomodernizacyjna

Dzięki uldze termoizolacyjnej możesz odliczyć aż do 53 000 zł. Co ważne ulgę w podatku można łączyć z inwestycjami dotowanymi np. z programu Czyste Powietrze.

02

Program
Agroenergia

Dofinansowanie dla rolników do 20% kosztów kwalifikowanych do instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła.

03

Zwrot
kredytu

Jest to jeden z wariantów otrzymania dotacji na częściową spłatę kapitału kredytu jaki zaciągasz na cele zgodne z programem „Czyste Powietrze”.

04

Program
Czyste powietrze

W ramach programu Czyste Powietrze osoby zainteresowane zakupem i montażem fotowoltaiki mogą skorzystać z dofinansowania. Kwota pieniędzy o jaką można się starać wynosi od 25 000 do 69 000 zł.

05

Program
Mój prąd 5.0

W zależności od tego na jakie rozwiązanie wnioskujesz o dofinansowanie oraz na to w jakiej formie obecnie się rozliczasz możesz liczyć na dofinansowanie o maksymalnej wartości czyli 58 000 zł.

06

Energia Plus
2022

Od 01 kwietnia do 16 grudnia 2022 roku firmy mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu Energia Plus. Wsparcie jest udzielane w formie pożyczki dla firm i przedsiębiorców na korzystnych zasadach.

Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów

Zespół ekspertów z Elektro Control przeprowadzi Cię przez wszelkie formalności
bez wypełniania całej papierologi i biurokracji.

Darmowa Wycena i Konsultacja

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zamontujemy Twoją pompę ciepła. Konsultacja jest całkowicie darmowa.

Call Now Button