Nasz zespół składa się z osób których największą zaletą jest doświadczenie oraz praktyczna wiedza w zakresie energetyki, elektryki, inżynierii budownictwa oraz aspektów prawnych związanych z szeroko pojętym tematem odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz w branży, umożliwia Nam kompleksowe podejście do klienta zapewniając mu pełną obsługę przed, w trakcie oraz po wykonaniu instalacji.

Najważniejszą dla nas kwestią jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz wyjście na przeciw jego oczekiwaniom, tak, aby każdy kto zdecyduje się na wybranie naszej firmy, był w pełni usatysfakcjonowany na każdym etapie realizacji oraz kontaktu z naszymi pracownikami. Oferujemy pełne zaangażowanie, przeprowadzenie procesu instalacji w formie kompletnej “od A do Z” oraz gwarancje zadowolenia z naszych usług. Nasze oferty charakteryzują się przejrzystością, brakiem ukrytych kosztów oraz opierają się na najlepszej jakości materiałach, do których dostęp mamy dzięki dobrze układającej się współpracy bezpośrednio z producentami.

Jesteśmy firmą opierającą swoją działalność wyłącznie na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Nie opieramy się na podwykonawcach, całą odpowiedzialność bierzemy na siebie – dzięki temu – możemy gwarantować usługę o najwyższej możliwej jakości, a monterzy o bogatym doświadczeniu w branży, uzyskują wiedzę bezpośrednio od wykwalifikowanej kadry zarządzającej.

Kadra naszej firmy stawia na stały rozwój oraz poszerzenie wiedzy w zakresie OZE o innowatorskie oraz nowoczesne rozwiązania, oznacza to, że każda wykonana przez nas instalacja jest gwarancją najnowszych oraz najbardziej sprawdzonych rozwiązań na aktualnym rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej kadrze i nowoczesnym sprzętom, proces naszego działania jest szybki i sprawny. Zapewniamy bezpieczną, estetyczną oraz czystą instalację wraz z jej serwisowaniem i pełnym wsparciu zarówno zdalnym jak i osobistym.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii, od gospodarstw domowych, przed rolników, instytucje publiczne po wyspecjalizowane fabryki, magazyny lub chłodnie o wysokim zapotrzebowaniu energii.

Certyfikaty

Call Now Button