Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Zielona

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Zielona

W miejscowości Zielona mieliśmy okazję zrealizować dwie, bardzo różne instalacje fotowoltaiczne — klasyczną oraz nietypową. Zobacz, jak sobie poradziliśmy!

15 lat gwarancji
montaż w 1 dzień od podpisania umowy
możliwość dofinansowania
własne ekipy monterskie
darmowa utylizacja paneli
realizacja serwisu nawet w nocy

Bezpłatna wycena

instalacja fotowoltaiczna

Skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie
Podczas spotkania dokonamy oględzin i pomiaru dachu
Przedstawimy warianty doboru paneli fotowoltaicznych
Wyliczymy moc instalacji najefektywniejszą dla Ciebie
Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Zielona

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Zielona została zrealizowana na domu jednorodzinnym na dachu wielospadowym posiadającym okna dachowe.

Gdzie zamontowaliśmy panele słoneczne?

W miejscowości Zielona wykonaliśmy montaż paneli słonecznych na dachu wielospadowym. Fotowoltaika o mocy 7,26 kWp została zainstalowana na dachu wielospadowym od najmocniej nasłonecznionej strony. Mimo skomplikowanego zadaszenia oraz okien dachowym udało nam się zrealizować profesjonalną usługę, która spełnia wszelkie wymagania i normy. Instalacja fotowoltaiczna jest zoptymalizowana pod wymagania i potrzeby gospodarstwa domowego. Nasza ekipa montażystów zrealizowała usługę profesjonalnie, dlatego panele solarne posłużą klientowi przez wiele długich lat.

Zalety fotowoltaiki w domach jednorodzinnych​

Dzięki zainstalowanej fotowoltaice klient zapłaci niższe rachunki za prąd. Redukcja kosztów to główny cel tej inwestycji. Panele słoneczne to niewyczerpywalna energia, która nie emituje do środowiska szkodliwych substancji. Jej praca jest cicha i nie przeszkadza otaczającym nas sąsiadom w życiu codziennym. Panele słoneczne to wspieranie ekologii. Jeśli w Twojej okolicy niewiele osób korzysta z tego rozwiązania — bądź pierwszy. Daj przykład i dołóż cegiełkę do czystego i zdrowego powietrza. Przydomowe elektrownie słoneczne są praktycznie bezobsługowe.

Kolejna realizacja w miejscowości Zielona, to jedna z najbardziej klasycznych instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstwa domowego.

fotowoltaika w miejscowości Zielona

Gdzie zamontowaliśmy panele słoneczne?

Montaż fotowoltaiki odbywał się na domu jednorodzinnym. Dach budynku to konstrukcja jednospadowa, stosunkowo pochyła. Z tego względu wybór miejsca, w którym umieszczone zostaną moduły słoneczne, był dość zawężony i jednoznaczny. Jednak ostry kąt nachylenia poszycia sprawił, że ekspozycja instalacji na słońce była bardzo wysoka, co pozwalało na efektywne użytkowanie paneli. Warto pamiętać, że nawet płaskie dachy, jeśli nie są usytuowane w otoczeniu wyższych zabudowań czy rozrośniętych drzew, będą miejscem, w którym instalacja fotowoltaiczna sprawdzi się zgodnie z oczekiwaniami.

Moc modułów słonecznych użytych podczas instalacji

Zamontowana w miejscowości Zielonka fotowoltaika o mocy 4,44 kWp została starannie dobrana do wymagań i potrzeb właścicieli. Cały układ składa się z 12 modułów, które zostały ułożone w dwóch zestawach po 6 w każdym. Moc 4,44 kWp odpowiada produkcji około 3500 kWh w perspektywie roku, co pozwala pokryć zapotrzebowanie na zużycie energii elektrycznej średniej wielkości gospodarstwa domowego. Trzeba pamiętać, że dobór mocy instalacji do popytu na prąd, to pierwsze i fundamentalne zadanie, które trzeba zrealizować przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac montażowych.

Instalacja fotowoltaiczna dla klientów indywidualnych

Instalacja fotowoltaiczna niesie za sobą koszty, które trzeba ponieść, by móc czerpać energię ze słońca. Ta kwota zwraca się najczęściej w ciągu kilku lat użytkowania paneli słonecznych. Jednak zawsze warto spróbować obniżyć tę opłatę poprzez skorzystanie z dofinansowania. W naszym kraju odnawialne źródła energii odnawialnej są dofinansowywane. Możesz skorzystać z nowego programu „Mój Prąd 4.0”, z dotacji „Czyste Powietrze” na wymianę starych źródeł ciepła czy z ulgi termomodernizacyjnej polegającej na odliczeniu podatku od wydatków poniesionych na realizację fotowoltaiki.

Wszelkie możliwe sposoby dofinansowania przedstawimy Ci na darmowej konsultacji. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego rozwiązania, pomożemy Ci z formalnościami w budynku mieszkalnym. Nasza firma oferuje wygodne raty 0% rozłożone na 20 lub 10 miesięcy. Zapytaj nas o szczegóły.

Rozwiązania kompleksowe

Fotowoltaika + pompa ciepła

W duecie z pompą ciepła, instalacja fotowoltaiczna gwarantuje największe oszczędności

Fotowoltaika + magazyn energii

W duecie z akumulatorem fotowoltaika, to najlepsze rozwiązanie dla niezależności energetycznej

panele fotowoltaiczne z pompą ciepła infografika
panele fotowoltaiczne z magazynem energii infografika

Dofinansowanie

Fundusze na Twoją inwestycję

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego Twojej inwestycji i pomogą Ci w pozyskaniu dofinansowania.

Wybrane realizacje

Fotowoltaika wraz z montażem

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Szreńsk

Montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 9,10 kWp.

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Żuromin

Montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 9,99 kWp.

Instalacja fotowoltaiczna w miejscowości Lewiczyn

Montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 10,00 kWp.

Zamów darmową konsultację

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie. Doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Call Now Button